EN TR
BURSAN SANAYİ İŞLETMELERİ A.Ş.
Geri Dön
BURSAN SANAYİ İŞLETMELERİ A.Ş.

BURSAN, endüstri, tekstil ve turizm sektörlerinde imalat, ticaret ve hizmet kuruluşları ile faaliyet gösteren bir Nevzat Fikret Koru Holding kuruluşudur.

 

1976 yılında kurulan BURSAN, Manisa Organize Sanayi Bölgesinde 50.000 m2 alana yerleşik modern tesislerinde; yüksek basınçlı dikişsiz çelik çekme gaz tüpleri ve valfleri,  dikişli tüpler, dikişli klor tankları ve asetilen tüpleri üretmektedir.

 

BURSAN, diğer endüstriyel faaliyetleri yanında, Yangın Söndürme Sistemleri departmanı  ile  Yangından korunma sistemleri konularında da faaliyet göstermektedir

BURSAN, endüstri, tekstil ve turizm sektörlerinde imalat, ticaret ve hizmet kuruluşları ile faaliyet gösteren bir Nevzat Fikret Koru Holding kuruluşudur.

1976 yılında kurulan BURSAN, Manisa Organize Sanayi Bölgesinde 50.000 m2 alana yerleşik modern tesislerinde; yüksek basınçlı dikişsiz çelik çekme gaz tüpleri ve valfleri,  dikişli tüpler, dikişli klor tankları ve asetilen tüpleri üretmektedir.

BURSAN, diğer endüstriyel faaliyetleri yanında, Yangın Söndürme Sistemleri departmanı  ile  Yangından korunma sistemleri konularında da faaliyet göstermektedir.

Ülkemizin en büyük üreticisi olma sıfatı ile ürettiği, Kuru Kimyevi Tozlu, Karbondioksitli, Köpük Konsantrasyonlu, Halon tipi gazlı yangın söndürücüleri BURSAN markası ile satışa sunmakta, ülke genelinde yaygın satış teşkilatı ve servis ağı ile satış sonrası servis hizmetlerini vermektedir.
Yangın algılama ve ihbar sistemleri ,karbondioksit gazlı, halon alternatifi CLEAN AGENT ( FM-200-NOVEC1230-CO₂-AZOT-ARGON)gazlı söndürme sistemleri, hidrant sistemleri tesis etmekte, ithal ve yerli yangın hortum dolapları,yangın durdurucu ve yangın geciktirici ekipmanlar, personel koruyucu teçhizatlar, yangından korunma ve yangınla mücadele ekipmanlarını mümessili olduğu firmalardan temin etmektedir.

BURSAN bir NFK Holding Kuruluşudur. 2020 © Tüm Hakları Saklıdır.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Organize Sanayi Bölgesi 50. Yıl Cad. 45030 Yunusemre/Manisa

Tel: (236) 233 64 51

Fax: (236) 233 24 95

E-mail: bursan@bursan.com