EN TR
ÇELİK ÇEKME GAZ TÜPLERİ
Geri Dön

Yüksek basınçlı gazların depolanmasında ve taşınmasında kullanılan yüksek basınçlı tüpler özel çelik alaşımlı malzelerden üretilmektedir. Yüksek basınca dayanımlı bu tüpler endüstri ve sanayi firmalarında,meşrubat sektöründe ve medikal sektöründe kullanımaktadır. Dikişsiz tüplerimiz özel alaşımlı çeliklerden elde edilen dikişsiz boruların sıcak haddeleme yöntemi ile şekilllendirilmesiyle imal edilmektedir. Çalışma basıncı maksimum 230 Bar,test basıncı ise maksimum 345 Bar'dır.

 

Yüksek basınçlı çelik çekme tüplerin üretiminde kullanılan hammaddedin kalitesi,dış çapı ve standartlara uygun et kalınlığı kullanılması hem ürün kalitesi hem de ürün güvenliği açısından önem arz etmektedir. Kendi laboratuarlarımızda test edilen ürünlerimiz müşterilerimize uygun maliyetlerle zamanında teslim edilmekte, hem satış süresince hem de satış sonrası tecrübeli teknik ekibimizle Bursan güvencesi ve kalitesi ile hizmet verilmektedir.

 

BURSAN  gaz tüpleri, her nevi sınai ve medikal gaz cinslerine göre, standartlar dahilinde üretilmekte olup, 2 Lt kapasiteden 107 Lt kapasiteye kadar değişik  hacimlerde, 200 Bar – 230 Bar - 250 Bar çalışma basınçlı ve 345 Bar test  basınçlı olarak  üretilmektedir.

 

Gaz tüplerinin, dip ve boyun formları FORGING ve SIVAMA METODU ile kaynaksız olarak şekillendirmekte ve dip formları standartlara uygun olarak konveks  ve konkav olarak üretilmektedir.

 

BURSAN bir NFK Holding Kuruluşudur. 2020 © Tüm Hakları Saklıdır.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Organize Sanayi Bölgesi 50. Yıl Cad. 45030 Yunusemre/Manisa

Tel: (236) 233 64 51

Fax: (236) 233 24 95

E-mail: bursan@bursan.com