EN TR
Laboratuvar Hizmetleri
Geri Dön

BURSAN, tüm üretim ve kontrol proseslerinin en iyi şekilde uygulanabilmesi için sürekli kendini geliştirmektedir.
Ürünlerimizin dizaynınında ve üretiminde kaliteden ödün vermemek temel ilkemiz olup,başarılı olabilmek için her gün bir önceki günden daha fazla çalışmayı kendimizde zorunluluk biliyoruz.

Sürekli olarak ürün ve hizmetlerimizin kalitesini ve güvenilirliğini arttırmak için ham madde seçiminden,üretim,satış ve satış sonrasını süreçlerinin tamamında kalite kontrol sistemimiz ile ürünlerin korunmasını ve takibini sağlamaktayız.

Sürekli eğitim ve bireysel destek araçları ile çalışanlarımıza BURSAN kalite felsefesini uygulamaları için gereken güven ve motivasyonu sağlamaktayız.

Kalite yönetim sistemimiz TUV SUD tarafından onaylanan EN ISO 9001:2015 standardı kapsamında belgelendirilmiştir. PED 2014/68/EU Basınçlı Ekipmanlar Yönetmeliği, TPED 2010/35/EU Taşınabilir Basınçlı Ekipmanlar Yönetmeliği, ADR ve diğer ulusal/uluslararası yönetmeliklerin gereklerini karşılamaktadır.

Kalite sistemimiz düzenli aralıklarla firmamız ve onaylı kuruluşlarca denetlenmekte ve ürünlerimiz testten geçirilmektedir. Gerçekleştirilen denetim ve kontroller ürünlerimizin belirtilen standart ve yönetmeliklere uygun olarak müşterilerimize sunulduğunun garantisini vermektedir.

Ürünlerimizin kalitesini arttırmak ve müşteri taleplerine hızlı ve eksiksiz yanıt verebilmek için, üretim - tesis ve süreçlerimiz sürekli yatırımlar ile desteklenmektedir.

 

TAHRİBATSIZ MUAYENE YÖNTEMİ 

Kullanılan malzeme ve ürettiğimiz tüplerdeki olası kusurların tespiti için Tahribatsız Muayene Yöntemi uygulanmaktadır.

BURSAN ürünleri ULTRASONİK TEST muayenelerinin ardından, standartlara uygun ve sertifikalı olarak müşterilerimize tedarik edilmektedir.

  

MEKANİK TESTLER 

Üretilen her partinin kabulü için, seçilen numuneler üzerinde ilgili standarta uygun olarak tüm mekanik testler uygulanmaktadır.

Eğitimli ve deneyimli çalışanlarımız tarafından kalite standardının gereklerine göre malzeme ve tüpler üzerinde yapılan
tüm mekanik testler ve ardından verilen sertifikalar BURSAN laboratuarlarından her zaman
güvenilir ve tutarlı sonuçlar elde edilebileceğini göstermektedir.

 

BURSAN bir NFK Holding Kuruluşudur. 2020 © Tüm Hakları Saklıdır.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Organize Sanayi Bölgesi 50. Yıl Cad. 45030 Yunusemre/Manisa

Tel: (236) 233 64 51

Fax: (236) 233 24 95

E-mail: bursan@bursan.com