EN TR
NFK Holding
Geri Dön

 

NFK Holding olarak faaliyette olduğumuz alanlarda her zaman öncü olmak  tüm kaynakları kullanarak , ileri teknolojisi, bilgi birikimi ile dünyadaki gelişmeler doğrultusunda hizmet kalitesini arttırmak ,  kurumsal ve bireysel olarak gelişimimizi sürdürmek,  sektördeki yeniliklerde her zaman önde olmaktır.

 

Tüm çalışanların katılımı ve desteği ile grup şirketlerimizin tüm alanlarında kaliteli , çevreye saygılı güvenilir bir kuruluş olmak. Dünyadaki gelişmeler doğrultusunda yeni alanlara ve bölgelere yönelmektir. 

 

NEVZAT FİKRET KORU

1925 Tarihinde Denizli'de doğdu. İlk vetaöğrenimini Denizli'de tamamladı.1948 yılında İzmir Yüksek Ekonomi ve Ticaret Akademisi Bankacılık ve Muhasebe bölümünden mezun oldu.Öğrencilik yıllarında baba mesleği olan Tekstil ile uğraştı. 1950-1960 yıllarında Denizli'de Tekstil işlerinin yanısıra Müteahhitlikde yaptı. Daha sonraki yıllarda sanayiciliğe atıldı.Tekstil, turizm, inşaat, gıda, taşımacılık, ağır sanayi ve iş makinaları gibi birçok iş kolunda yatırımlar yaptı. 1986 yılında 61 yaşındayken vefat etti.Ölümünden sonra evlatları adını daima yaşatmak amacı ile onun kurduğu şirketleri bünyesinde toplayan Nevzat Fikret Koru Holding'i kurdular.

 

Koru Holding Bünyesindeki Şirketler

BURSAN bir NFK Holding Kuruluşudur. 2020 © Tüm Hakları Saklıdır.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Organize Sanayi Bölgesi 50. Yıl Cad. 45030 Yunusemre/Manisa

Tel: (236) 233 64 51

Fax: (236) 233 24 95

E-mail: bursan@bursan.com